Darmowa dostawa
DO DARMOWEJ WYSYŁKI (Przesyłka kurierska (DHL)) BRAKUJE 150,00 zł
Bezpieczeństwo

Zapewniamy pełne bezpieczeństwo przesyłanych danych osobowych przez strony NATJUN.pl od momentu logowania aż do połączenia z serwerem. Cały ten proces jest szyfrowany na podstawie certyfikatu SSL.

Wszystkie transakcje on-line (płatności kartą, przelewem, DotPay itp.) również odbywają się w trybie połączenia szyfrowanego. Zapewnia to pełne bezpieczeństwo połączenia i do minimum ogranicza ryzyko kradzieży danych osobowych lub związanych z płatnością.

Podczas realizacji płatności NIGDY nie mamy wglądu w dane osobowe Klienta, ani dane konta, numery kart itd. KAŻDA transakcja jest zapisywana w historii systemów płatniczych i co się z tym wiąże - po każdej płatności pozostaje wyraźny ślad w systemie prowadzonym przez niezależną od nas instytucję.

Skąd wiadomo, że połączenie jest szyfrowane? To bardzo proste: w pasku adresu przeglądarki internetowej wyświetla się ikonka kłódki. Po kliknięciu w tę ikonkę wyświetlają się szczegółowe informacje na temat instytucji wystawiającej certyfikat oraz firmy, która z tego certyfikatu korzysta. Informacje te przeglądarka aktualizuje przy każdej wizycie na stronie www (dla zapewnienia maksymalnej ochrony).

Informujemy, że podczas wizyty na stronach NATJUN.pl w komputerze nie są instalowane żadne programy naruszające prywatność Konsumentów. Jedynym elementem instalowanym w Państwa komputerze są tzw. pliki cookies. Nie zagrażają one prywatności Konsumenta ale są potrzebne do realizacji procesu zamówienia. Większość nowoczesnych przeglądarek internetowych umożliwia usunięcie plików cookies bezpośrednio po zakończeniu wizyty na stronie lub informowanie Konsumenta, gdy nowe pliki mają zostać zainstalowane w Jego komputerze.

Dla Twojego bezpieczeństwa, pamiętaj by:

  1. podczas rejestracji ustanowić taki login i hasło do konta Klienta, by uniemożliwić ich odgadnięcie przez osoby trzecie. Zalecamy stosowanie w haśle ciągu dużych i małych liter oraz cyfr,
  2. po zakończonej sesji (zakończonych zakupach) wylogować się ze strony Natjun.pl. Samo wyłączenie okna przeglądarki nie jest równoznaczne z wylogowaniem się ze strony sklepu. By się wylogować trzeba kliknąć przycisk „Wyloguj”,
  3. zachować dane dostępowe do swojego konta w tajemnicy. W szczególności o nieprzekazywaniu loginu i hasła jakimkolwiek osobom trzecim,
  4. korzystać z programów antywirusowych i w miarę regularnie skanować swój komputer w poszukiwaniu wirusów,
  5. korzystać ze stron NatJun.pl za pośrednictwem znanych komputerów, na których zainstalowano wyłącznie sprawdzone oprogramowanie. Korzystając z cudzych komputerów ryzykujemy przechwycenie naszych danych,
  6. nie zapamiętywać danych na komputerze i usunąć historię przeglądanych stron jeśli musisz skorzystać z „obcego komputera” chociażby w kafejce internetowej. Zapamiętane dane może wykorzystać osoba, która będzie korzystała z komputera zaraz po Tobie.


herbata zielona

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl